bagagedrager voor elise

Elise S1, S2 & S3, Exige S1, S2 & S3, 340R & 2-Eleven
Ook Opel Speedster, Vauxhall VX220 & Tesla Roadster
Gebruikersavatar
HJW
Berichten: 278
Lid geworden op: 10 nov 2012, 22:09
Naam: Hendrik-Jan
Auto: Elise S2
Locatie: Paleis 't Loo

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door HJW »

Dat is inderdaad voor een bagagerek.
Lotus Elise S2 2005
ErikChrista
Berichten: 63
Lid geworden op: 16 dec 2013, 22:49
Naam: Erik
Auto: Elise S

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door ErikChrista »

Dim schreef:Voor wie geen gaatjes in zijn kofferdeksel wilt boren (of een 2e kofferdeksel kopen), ik heb nog een kofferrekje liggen dat weg mag ! Zie hieronder voor een paar foto's, zoals te zien is het een rekje dat met 4 rubber pootjes op het kofferdeksel rust, en met 2 verstelbare haken aan de rand van het kofferdeksel vastzit.
We hebben dat gebruikt voor een rondrit Belgie - Denemarken - Noorwegen - Zweden ! We dachten het nodig te hebben voor de bagage, maar hebben alles mooi in de koffer gekregen, en gebruikten het rek om het dakje op te leggen voor als we open reden !!
Voor 100eur is het verkocht !
Hallo Dim,
Ik heb wel interesse in dit bagagerek.
Laat maar iets weten.
Groetjes
ErikChrista
Gebruikersavatar
Dim
Berichten: 664
Lid geworden op: 30 jun 2009, 12:57
Auto: Exige S 240

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door Dim »

sorry, er was u al iemand voor !
Autoracing began 5 minutes after the second car was built.
Gebruikersavatar
HJW
Berichten: 278
Lid geworden op: 10 nov 2012, 22:09
Naam: Hendrik-Jan
Auto: Elise S2
Locatie: Paleis 't Loo

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door HJW »

Ondertussen in Annecy....
Bijlagen
image.jpg
Lotus Elise S2 2005
mark986
Berichten: 170
Lid geworden op: 18 nov 2008, 17:09
Naam: Mark
Auto: elise mk2 JPS
Locatie: Antwerpen/Altea

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door mark986 »

een bagagerekje zegt me ook wel iets, zo eentje zonder gaatjes.... binnenkort waarschijnlijk naar Spanje rijden met de (net aangekochte) elise :D
Elise
Berichten: 228
Lid geworden op: 26 okt 2008, 14:14
Auto: Elise MK II - Matra 530
Locatie: Heule - Sente

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door Elise »

Zijn net terug van 14 dagen vakantie in Frankrijk,met een beetje puzzelwerk kunnen er heel wat spullen in de koffer van de Elise :roll: ,3980 km. gereden in die 14 dagen. :)
mark986
Berichten: 170
Lid geworden op: 18 nov 2008, 17:09
Naam: Mark
Auto: elise mk2 JPS
Locatie: Antwerpen/Altea

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door mark986 »

owla, das goed gereden!
Gebruikersavatar
wimvanbeeck
Berichten: 1615
Lid geworden op: 01 sep 2008, 14:14
Naam: Wim
Auto: Elise S 220
Locatie: Lommel

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door wimvanbeeck »

Dit zat allemaal inde koffer mijn Elise samen met nog een dikke sweater en mijn diagnose toestel, in een net achter de zetels zitten nog de sweater van Sylvie, een kleine handdoek voor als het regent, een paraplu en de petten, de landkaarten rechts tussen de zetel van de passagier en het chassis.

De truc is alles te verpakken in zachte zakken die je goed kan aan duwen, elk hoekje is dan ook goed gevuld, ook achter de batterij, boven de achterwielen en tussen de achterlichten, de koffer van de S2 is nog iets groter.
Bijlagen
ZOMER 14 2.JPG
ZOMER 14 2.JPG (60.98 KiB) 4100 keer bekeken
Majoma
Berichten: 113
Lid geworden op: 24 mei 2012, 19:07
Naam: Joost
Auto: Elise S1
Locatie: Nederland

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door Majoma »

ben vorig jaar ook met de zomer met de Lotus op vakantie geweest. ik heb mij verbaast hoeveel er in de kofferbak kan. maar ik heb wel hele handige tassen gekocht op voor de voeten van de passagier te plaatsen. passen zowel S1 Elise als S2 Exige. bij mij zaten de kinderen erlangs, maar werkt wellicht ook bij minder lange dames. wel voetje steuntje wegnemen.

http://www.bax-shop.nl/lichteffect-flig ... tails.html
don't grow up; it's a trap
Oostergetel
Berichten: 5
Lid geworden op: 24 nov 2011, 01:14
Auto: Elise S1

Re: bagagedrager voor elise

Bericht door Oostergetel »

Heb vorig jaar een bagagerek voor mijn S1 van pvc afvoerbuis gemaakt.
Zuignappen er onder en met sjorbandjes over de motorklep en door de rand van de achterclam vastgezet. Heeft de vakantie naar Italië en terug goed doorstaan!
Dus niet extra in de achterclam moeten boren, behalve één gaatje in de rand waar de motorklep in komt. Grote koffer en tent gingen er zo op.
Totale kosten rond de vijftig euro.
image.jpg
image.jpg
image.jpg
Plaats reactie