Pagina 1 van 1

[F1] Team Lotus wil niemandsland inruilen voor middenmoot

Geplaatst: 12 aug 2011, 12:56
door Frederik
Team Lotus wil niemandsland in 2012 inruilen voor middenmoot

Team Lotus moet aan het einde van het seizoen de aansluiting vinden bij de middenmoot zodat het volgend seizoen echt de strijd met de gevestigde orde aan kan gaan. De Maleisische renstal moet vooralsnog genoegen nemen met de rol van beste van de nieuwkomers uit 2010.

Dat is niet genoeg. “We wilden dit jaar in de middenmoot racen, maar dat is ons niet gelukt”, begint technisch directeur Mike Gascoyne tegenover Autosport. “We bevinden ons in niemandsland. We hebben wel veel progressie geboekt, we staan twee seconden voor op de andere nieuwe teams uit 2010, maar we komen nog een seconde tot anderhalve seconde tekort ten opzichte van de renstallen voor ons.

Het zou leuk zijn om aan het einde van dit jaar ons echt te meten met teams als Williams of Scuderia Toro Rosso, en dan volgend seizoen daar beginnen en verder groeien. We zijn ertoe in staat. Na de zomerpauze verschuiven we de aandacht naar de auto voor 2012. In tegenstelling tot de huidige bolide, die volledig nieuw was, is de nieuwe wagen een doorontwikkeling. We kunnen ons echt concentreren op het sneller maken en het verbeteren van de aerodynamica.

Bron : GPUpdate.net

Re: [F1] Team Lotus wil niemandsland inruilen voor middenmoo

Geplaatst: 12 aug 2011, 13:04
door Frederik
Vitantonio Liuzzi: “Het doel is om Team Lotus te verslaan”
12/08/2011

HRT-coureur Vitantonio Liuzzi zet hoog in voor de tweede seizoenshelft. De doelstelling is om Team Lotus te verslaan in het constructeurskampioenschap en de tiende plaats voor teams op te eisen. Dat zal nog een hele opgave worden.

Liuzzi: “We zouden graag voor Team Lotus eindigen. Dat is geen gemakkelijke opdracht, zeker als je kijkt naar waar we vandaan komen. Maar qua punten staan we nog op gelijke hoogte en we hebben nog veel races om onze positie te verbeteren.

De focus ligt op verder groeien en proberen een solide structuur op te zetten. We moeten ons concentreren op 2012, zonder dat we daarbij 2011 verwaarlozen. We hebben nog redelijk wat Grands Prix voor de boeg om onze concurrenten te verslaan. Een helse klus, maar we zijn vechters.

Ik beschouw het seizoen als een succes als we de tiende plek bij de constructeurs weten veilig te stellen. Dat zou echt geweldig zijn. Maar we moeten ook realistisch blijven en pushen voor meer competitiviteit. Voor onze doelen is het noodzakelijk om de snelheid te verbeteren.

Bron : F1Today.nl

Re: [F1] Team Lotus wil niemandsland inruilen voor middenmoo

Geplaatst: 12 aug 2011, 13:06
door Frederik
veel ambities allemaal ;-)