Pagina 1 van 4
2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 12 dec 2009, 09:35
door Herman
Wie heeft al een 2010 kalender ? of heeft er ene besteld...ttz een kalender met lotus aanbelangende foto's erop...
Ik heb mijnen Seloc 2010.Calender reeds besteld ,en heb net bericht gekregen van Ups dat hij op weg is...(naar het schijnt zullen er zéér mooie foto's op staan

)
De Lotus -on-Track calender is ook reeds uit en kan besteld worden via
http://www.elisetrophy.com/Shop voor 5 uk pounds...
Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 12 dec 2009, 10:27
door Dim
Was bij al besteld !
Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 12 dec 2009, 10:37
door Exploded
onpartijdig als ik ben

, zal ik hier eens posten dat de kalender van LEW veel mooier is
http://www.esprit4sale.co.uk/Sale/pages ... l_CAL.html
Ik heb Frederik al horen polsen achter sponsors en er is hier al eens van een "clubkas" gesproken, maar misschien is dit wel een goed idee voor volgend jaar?
Heel veel brengt dat niet op, maar alle kleine beetjes...
Er worden hier regelmatig ongelofelijk mooie foto's gepost van Lotus eigenaren van het forum... een kans? Ik ben eventueel bereid om een handje er aan mee te helpen, indien interesse.
Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 12 dec 2009, 10:47
door Herman
Dit is een goed idee...mijn naaste buren hebben/is een drukkerij, meschien effe polsen... meschien met mooie fotos erop van de lotusforum evenementen in de loop vh jaar en van de lotusforumrijders hun koetskens.
Bij seloc uk koppelen ze dat elk jaar aan een soort wedstrijd met een thema, dit jaar kon iedereen tot een bepaalde datum zijn fotos in een aparte hiervoor voorzien enveloppe in dat forum posten, en de jury nam er dan de mooiste uit, dit jaar was het verplichte thema: dat er naast het lotus onderwerp iets speciaals op de achtergrond moest staan... wasmachine...koe..boot..tractor..lief enzvt enzvt..
hier een fotoke van één van de winnaars voor 2010... vind ik super..
Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 12 dec 2009, 15:00
door Bosbon_be
Ik zal enkele foto's van mijne Esprit in het mapje
'ferme' Foto's van 'ferme' Lotussen ... plaatsen

De naam van de fotograaf staat er soms op.
Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 27 dec 2009, 20:27
door Herman
Iedereen die het wil kan bij mij "NU" een seloc 2010 kalender krijgen voor 5 uk pond +- 5.5 euro... ik krijg er gratis ene bij mijn Seloc lidmaatschap maar kan er nu bijbestellen ik heb er net bericht overgekregen... t'zijn elk jaar echte collectors items... laat het asap weten hoeveel ik er moet bijbestellen.. ze kosten normaal het dubbele en zijn soms alleen maar te krijgen of bij te bestellen voor seloc members...
Niet aarzelen daar ik denk dat het aanbod rap zal uitgeput zijn...
Herman.
Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 27 dec 2009, 20:32
door Herman
ter info, Deze foto genomen door de man van vlees en bloed (Pascal Vasseur) van mijn fietsken en het acrokistje (Pits) van een bekende van mij op de achtergrond, tijdens de prospectiedag voor de 2009 BBQ staat ergens op deze Kalender..

....
Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 28 dec 2009, 09:41
door Herman
re: Extra bestelling van Seloc Lotus 2010 Kalenders a 5 uk pond. t'stuk.
k'heb nu al een stuk of 7 gegadigden.... ik zal de bestelling waarschijnlijk plaatsen nu maandag aanstaande... ik vraag intussen aan Seloc tot wanneer ik uiterlijk kan bestellen... t'is werkelijk wel absoluut niet duur 5 uk pond per stuk.. verzending inbegrepen voor zulke mooie lotus calender......ik denk dat er "nadien" niks meer van zal te krijgen zijn...toch niet aan die prijs..
ik kan de kalender nadien naar u doorsturen, of afgeven bij een eerste ontmoeting in 2010... meschien ergens dan een drink organiseren..

Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 28 dec 2009, 11:58
door fideel109
Kalender deze morgen met de post ontvangen, is meer dan de moeite waard.
Er zijn knappe foto's bij een aanrader...
Re: 2010 Kalender Lotus
Geplaatst: 28 dec 2009, 13:16
door Herman
@fideel109
re Seloc Lotus 2010 kalender--
Werkelijk prachtig... Welke maandafbeelding is voor u het mooist ?
Staat er iets op van de Stelvio 2009 rit op die u gedaan hebt (Afb.-Sept..MattV...?) ?